Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 26 czerwca 2026.
1 tura - klasy 3-4
- 09:00 - akademia w sali gimnastycznej i rozdanie świadectw w klasach
10:00 - Msza Święta dla wszystkich w Kościele św. Ducha oo. Jezuitów w Nowym Sączu, ul. ks. Piotra Skargi 10
2 tura - klasy 1-2
- 11:00 - (po mszy świętej) akademia w sali gimnastycznej i rozdanie świadectw w klasach